Zlato & Mince

Prečo zlato?

Hodnota zlata stabilne rastie. Dokazuje to aj história a fakt, že množstvo tohto vzácneho kovu je obmedzené, no dopyt po ňom neutícha.

Preto je zlato najlepším uchovávateľom hodnoty majetku pre kohokoľvek.

Zlato sa predáva bez DPH, preto je jeho kúpa úplne anonymná.

Zlato je oslobodené aj od dane zo zisku. Ak by ste teda dnes nakúpili fyzické zlato a neskôr ho predali so ziskom, nebudete musieť zo zisku platiť daň.

Okrem bežných investícií do finančných produktov alebo kúpy nehnuteľnosti, je investícia do zlata tou najlepšou možnou voľbou pre uloženie časti vašich finančných prostriedkov.

Zlaté historické mince a zbierky

Tak ako nakúp zlatých investičných tehličiek a mincí Vám však vieme zabezpečiť aj zlaté historické mince a ich zbierky, ktoré okrem ceny zlata v sebe ukrývajú aj cenu a hodnotu časti histórie.

Pre našich klientov vytvárame postupným nákupom kompletné zbierky, ktoré časom prinášajú niekoľkonásobné zhodnotenie v priebehu pár rokov.

Aktuálne zbierky a mince na predaj nájdete v Investments for sale

Jando Investments Fund taktiež investuje a do svojho celkového portfólia nakupuje samotne mince ako aj zbierky, takže v prípade diverzifikácie Vašich finančných prostriedkov do viacerých aktív je toto tá najlepšia možnosť.

V portfóliu máme mincu, ktorá bola zakúpená pred 3 rokmi za 5.000 eur a dnes sa na aukciách predáva v okolí 12.000 eur, pričom jeden kus bol vydražený v Nemecku v októbri 2021 za 18.000 eur.

Zbierku korunovej meny Františka Jozefa I. sme tvorili necelý rok a dnes má hodnotu blízko k 30.000 eur.

V prípade záujmu o nákup mince/í alebo vytvorení zbierky nás neváhajte kontaktovať.

Facebook
LinkedIn