Asset & Wealth Management

Čo je wealth management?

Spoločnosti zaoberajúce sa správou bohatstva alebo wealth managementom ponúkajú svojim klientom širokú škálu finančných služieb. Ide o riadenie problémov s osobnými financiami, rast bohatstva pre svojich klientov a poskytovanie prostriedkov na prevod majetku na dedičov.

Medzi typické služby patriace pod správu bohatstva patria: účtové služby, plánovanie vzdelávania, majetkové a iné právne plánovanie, poisťovacie poradenstvo, investičné poradenstvo, plánovanie odchodu do dôchodku, zmiernenie rizika, taktiež daňové služby a účtovné služby.

Tieto služby tvoria základný kameň wealth a asset managementu a slúžia na budovanie pevných základov bohatstva tak, aby mohlo slúžiť po celý život. Sú preto dostupné pre všetkých našich klientov.

Našimi klientmi sú súkromní aj inštitucionálni investori. Budeme radi ak sa jedným z nich stanete aj Vy.

Vytvoríme vám na mieru šité investície z produktov, ktorým veríme a do ktorých sami investujeme. Ći už ide o realitné fondy, dlhopisy, akcie, ETF, investície do blockchainu a kryptomien, umelecké a starožitné predmety, zlato, diamanty a rôzne iné investične príležitosti a možnosti.

Okrem toho Vám vytvoríme kompletnú analýzu osobného a rodinného majetku, pripravíme Vám osobný investičný plán, optimalizujeme existujúce investície a finančné produkty.

Pre prvú bezplatnú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Facebook
LinkedIn