Investičný alkohol - Whiskey

Alternatívne investície sú stále populárnejšie a ak by ste mali radi niečo skutočne ziskové, skúste zainvestovať do zlata – presnejšie tekutého zlata.

Je dôležité si uvedomiť, že nájsť lákavé investičné príležitosti nie je dnes medzi komoditami vôbec jednoduché. Napriek tomu sa nájde zopár komodít, pri ktorých sa oplatí zariskovať. Novým trendom aj medzi našimi investormi je rozloženie časti investícií aj do tekutého zlata. Pri superprémiových, vzácnych druhoch spiritov sa pomer zhodnotenia môže zvýšiť o desiatky percent ročne.

Vlastniť raritnú whisky či koňak tak môže byť omnoho lepšie ako vykopať zlatý poklad. Alkohol totiž nepodlieha finančným krízam.

Náš fond Jando Investments Fund sa zaoberá a investuje aj do tejto alternatívnej investície a taktiež zabezpečuje nákup investičných fliaš v prípade záujmu priamo pre klienta. Aktuálny zoznam investičných fliaš na predaj nájdete v sekcii Investments For Sale.

Raritné a do budúcna najviac ziskové flašky stoja rádovo v tisícoch eur, preto veľa našich klientov využíva možnosť investovať do našeho fondu, ktorý nakupuje práve tento typ fliaš. Flaše značky macallan a glen scotia, ktoré má fond zakúpené za 4 roky vzrástli na cene o 96 perc.

Odporúčame:

Highland Park whiskey, ktorú si možete zakúpiť tu
Glenmorangie, ktorú si možete zakúpiť tu
Predplatné, ak máte záujem Whiskey aj ochutnávať, predplatné si môžete objednať tu

870 druhov prémiového alkoholu nájdete na alkohol.cz

Podľa portálu WhiskyInvestDirect mali investori v rokoch 2011 až 2020 priemerné výnosy zo superprémiových značiek spiritov okolo 11,6 % ročne.

Vo svete investičného alkoholu majú svoju stabilnú pozíciu špeciálne edície koňaku či rumu. Avšak v poslednom období ide výrazne do popredia whisky. Jej cena sa šplhá nahor s rastúcim dopytom v kombinácii so stále klesajúcou ponukou vzácneho a staršieho sladu. Vysoko kvalitná whisky totiž zreje dlhé roky v dubových sudoch, pričom každý rok sa z každého suda odparia až dve percentá jeho aktuálneho objemu. To je aj dôvod, prečo sú staršie whisky vzácnejšie a cennejšie.

Skrátka, treba hľadať raritu. No a rovnako ako mnohé iné investície, aj investovanie do prémiových alkoholov začína budovaním silného portfólia ktore tvorime aj my v Jando Investments Fund.

Investujte s nami do prémiového alkoholu

Ľudia si začali uvedomovať, že tak, ako existuje zbierka vzácneho umenia, môže existovať aj zbierka skutočne vzácneho alkoholu. Investori po celom svete sa preto usilujú získať edície, ktoré je možné zadovážiť si za zaujímavú vstupnú sumu, a ktoré budú o pár rokov schopné priniesť niekoľkonásobný výnos.

Daľšou možnosťou ako investovať do whiskey je:

nákup whiskey prostredníctvom spoločnosti whiskeyinvestdirect

Prostredníctvom tejto spoločnosti nenakupujete priamo flaše, ale priamo litre whiskey v sudoch.
V priemere investori v tejto spoločnosti dosahujú desiatky percent ročne. Ako príklad si možete pozrieť graf CAMERONBRIDGE.

Ak by ste nakúpili 1000 litrov za cenu 1 libry koncom roka 2015, dnes o 6 rokov by ste ich predali za 2500 libier.

V prípade záujmu o tento typ investovania do whiskey nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám pomožeme s otvorením účtu, prevedieme Vás celým postupom a procesom a poradíme Vám ako kupovať a predávať.

Facebook
LinkedIn